Oferta dla biznesu

Chcesz ciekawie zająć czas ważnym firmowym gościom? Szukasz niebanalnego pomysłu na integrację pracowników? A może nie wiesz, jak przygotować nietuzinkową promocję swojej książki? Rozwiązanie jest bliżej niż myślisz! Możesz wybierać spośród gier integracyjnych, quizów miejskich lub zamówić program stworzony specjalnie dla Twoich gości.

Dla Twoich pracowników

Działasz w branży medycznej? Jesteś członkiem korporacji radców? A może obracasz się w świecie artystycznym? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, proponuję Ci serię spacerów, podczas których dowiesz się, że to przedstawiciele Twojej branży odcisnęli na Warszawie niezatarte piętno.

Ten program wybrała m.in:
OIRP

Prześlij mi ofertę!

 

Warszawski świat Twoich pracowników ogranicza się do odcinka dom-biuro? Świetnym pomysłem są cykliczne, autorskie spacery z przewodnikiem: trwające do dwóch godzin wycieczki mogą odbywać się w weekendy albo… wieczorami. Dzięki nim Twoi ludzie zyskają poczucie, że Twojej Firmie zależy również na ich wszechstronnym rozwoju.

Ten program wybrała m.in:


KNF

Prześlij mi ofertę!

 

 

Gry terenowe w przestrzeni miejskiej to doskonały sposób na integrację pracowników. Wybierając jeden z kilku, różniących się długością i stopniem trudności scenariuszy, uczestnicy przenoszą się w kręte zaułki dawnej Warszawy i rozwiązują zagadki niczym wytrawni detektywi.

Ten program wybrał m.in:
HRS

Przyślij mi scenariusz!

Dla Twoich gości

Do Twojej firmy przyjeżdżają dyrektorzy czy partnerzy z zagranicy? A może wizytę składa prezes spółki i jego zaufani doradcy? Chętnie przygotuję Ci kompleksowy program dnia, podczas którego Twoi zacni goście nie tylko poznają ciekawe miejsca Warszawy, ale też zjedzą obiad w słynnej restauracji, zrobią sobie sesję zdjęciową w starym warszawskim stylu i przejadą się… a jakże, starą warszawą!

Ten program wybrali m.in.:

LafargeParibas

Prześlij mi ofertę!

 

Organizujesz konferencję i chcesz ciekawie zająć czas gościom? Właśnie z myślą o Tobie przygotowałam krótkie autorskie wycieczki po najciekawszych miejscach w okolicy: mogą to być zarówno atrakcje znane z przewodników, jak i zabytki znane tylko wytrawnym badaczom miasta.

Ten program wybrali m.in:
Lasylogo-uw

Prześlij mi ofertę!

 Zależy Ci na zatrudnieniu cudzoziemca? Chcesz, by zobaczył takie miasto, z którym będzie chciał związać się na lata? To rozwiązanie jest dla Ciebie: podczas całodniowego programu Twój gość pozna wyjątkowe atrakcje Warszawy, zobaczy, jak rozległa jest oferta dla dzieci, posmakuje lokalnych przysmaków i … zostanie z Tobą.

Ten program wybrał m.in.

CD Projekt

Prześlij mi ofertę!

Napisz, a dostaniesz ofertę „szytą na miarę”

Jesteś zdecydowany? A może chciałbyś zorganizować prywatną wycieczkę dla jednego wyjątkowego gościa? Napisz, czego oczekujesz i ile czasu Twój gość może przeznaczyć na zwiedzanie Warszawy, a przygotuję Ci ofertę, która spełni Twoje wymagania.