Firma pełna Warszawy

Wizyta ważnych gości już nigdy nie będzie dla Ciebie koszmarem. Przygotuję im niezapomnianą wycieczkę po Warszawie. A jeśli chcesz utrwalić pozycję lidera w branży – napiszę książkę, kalendarz, albo nagram film o fascynującej historii Twojej firmy.

Powiedzieli po wycieczce…

Opowieści o historii miasta czaderskiej przewodniczki Hanki Warszawianki są wciągające w każdej sytuacji!

Alicja z LosWiaheros.pl , uczestniczka dwóch wycieczek z Hanką Warszawianką (w tym jednej kajakowej)

Bardzo dziękujemy za świetny spacer. Bardzo nam się podobało i myślę, że w przyszłości będziemy zainteresowani organizacją podobnego spaceru lub też gry miejskiej.

Przedstawiciel dewelopera, Firma deweloperska

Wczoraj przyszli do mnie pracownicy z prośbą o zorganizowanie konkursu, w którym można by wygrać firmowy kalendarz. Takiego popytu się nie spodziewałam.

Monika, szefowa działu komunikacji wewnętrznej w Gaz-Systemie

Dla Twoich Gości

Delegacja VIP-ów

Do Twojej firmy przyjeżdżają dyrektorzy czy partnerzy z zagranicy? A może wizytę składa prezes spółki i jego zaufani doradcy? Chętnie przygotuję Ci kompleksowy program dnia, podczas którego Twoi zacni goście nie tylko poznają ciekawe miejsca Warszawy, ale też zjedzą obiad w słynnej restauracji, zrobią sobie sesję zdjęciową w starym warszawskim stylu i przejadą się… a jakże, starą warszawą!

Ten program wybrała m.in:

Uczestnicy konferencji

Organizujesz konferencję i chcesz ciekawie zająć czas gościom? Właśnie z myślą o Tobie przygotowałam krótkie autorskie wycieczki po najciekawszych miejscach w okolicy: mogą to być zarówno atrakcje znane z przewodników, jak i zabytki znane tylko wytrawnym badaczom miasta.

Ten program wybrała m.in:

Pracownicy z importu

Zależy Ci na zatrudnieniu cudzoziemca? Chcesz, by zobaczył takie miasto, z którym będzie chciał związać się na lata? To rozwiązanie jest dla Ciebie: podczas całodniowego programu Twój gość pozna wyjątkowe atrakcje Warszawy, zobaczy, jak rozległa jest oferta dla dzieci, posmakuje lokalnych przysmaków i … zostanie z Tobą.

Ten program wybrała m.in:

Dla Twoich Pracowników

Korporacja to jest to!

Działasz w branży medycznej? Jesteś członkiem korporacji radców? A może obracasz się w świecie artystycznym? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, proponuję Ci serię spacerów, podczas których dowiesz się, że to przedstawiciele Twojej branży odcisnęli na Warszawie niezatarte piętno.

Ten program wybrała m.in:

Poznaj miasto

Warszawski świat Twoich pracowników ogranicza się do odcinka dom-biuro? Świetnym pomysłem są cykliczne, autorskie spacery z przewodnikiem: trwające do dwóch godzin wycieczki mogą odbywać się w weekendy albo… wieczorami. Dzięki nim Twoi ludzie zyskają poczucie, że Twojej Firmie zależy również na ich wszechstronnym rozwoju.

Ten program wybrała m.in:

Integracyjne gry miejskie

Gry terenowe w przestrzeni miejskiej to doskonały sposób na integrację pracowników. Wybierając jeden z kilku, różniących się długością i stopniem trudności scenariuszy, uczestnicy przenoszą się w kręte zaułki dawnej Warszawy i rozwiązują zagadki niczym wytrawni detektywi.

Ten program wybrała m.in:

 

oprowadzonych włodarzy miast i państw

turysta, którego życie sfilmowano ("Nietykalni")

języki oprowadzania

gości, których tożsamości nie mogę ujawnić

Napisz, a dostaniesz ofertę „szytą na miarę”

Jesteś zdecydowany? A może chciałbyś zorganizować prywatną wycieczkę dla jednego wyjątkowego gościa? Napisz, czego oczekujesz i ile czasu Twój gość może przeznaczyć na zwiedzanie Warszawy, a przygotuję Ci ofertę, która spełni Twoje wymagania.

9 + 1 =

Urodzinowy kalendarz mokotowski

W 1916 roku do Warszawy dołączony został m.in. Żoliborz, Grochów, Ochota i Mokotów. Na stulecie tego wydarzenia na zlecenie Urzędu Dzielnicy przygotowałam 280-stronnicowy kalendarz historyczny pełen nieznanych zdjęć, fascynujących wspomnień i faktów z życia Mokotowa. Jeśli chcesz, podobną publikację przygotuję również dla Twojej firmy lub instytucji. Zapraszam do współpracy!

 

Niespodzianki od Hanki Warszawianki

Zostawiając swój adres zgadzasz się na otrzymywanie newslettera od Hanki Warszawianki.. W polityce prywatności znajdzesz szczegóły.. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

USAItaly